м. Хмельницький, Проспект Миру 99/4A
(0382) 78 58 12
+38 067 788 78 28
  • Литиум 2016
  • Йога
  • Литиум 2016
  • Тренажерный Зал
  • Аэробика
  • Кикбоксинг
  • Пилатес
  • Массажный кабинет

Йога

Йога - означає "єднання", в популярному розумінні, ця система методів та практик роботи з тілом та свідомістю. Підвищує силу, гнучкість, наповнює спокоєм та комфортом, вчить спілкуванню зі своїм тілом.

Йога – це унікальна система вправ, яка допомагає організму не старіти, боротися із хворобами та одночасно заспокоювати нерви, знімати стрес. Йога підходить чоловікам і жінкам, молодим та літнім, на практиці переконує у своїй цілющій силі.

Займатися йогою - значить привести в гармонію свою свідомість та існування, зрозуміти сенс життя, відчути радість буття та стати по-справжньому вільним від хвороб, стресів, негативного впливу оточення, від метафізичних страхів. Ваша постава стане ідеальною. Ваше тіло і душа знайдуть гармонію. В результаті виконання всього комплексу вправ Ваші м'язи стануть сильнішими, а тіло набуде додаткової гнучкості.

На питання «яку першочергову проблему ви вирішуєте, займаючись йогою? 60% опитаних назвали загальний стан здоров'я. 40%, що залишилися, рівномірно розподілилися між гнучкістю і психо-емоційною рівновагою. На це питання були дані й інші відповіді: підтримання здоров'я хребта, самодисципліна, самопізнання, підтримання правильної постави, усунення болю в попереку, тонус м'язів і спокою розуму, досягнення почуття цілісності самого себе, розвиток уваги та усвідомленості, духовний розвиток, подолання страху смерті, мудрість, самореалізація.

Ви вирішили зайнятися йогою, але не знаєте, який вид вам найкраще підходить? Сьогодні, крім класичних видів йоги з тисячолітніми традиціями, існують десятки сучасних різновидів, у яких хоч і є схожі елементи, але ставляться зовсім різні акценти.

У нашому клубі ви зможете вибрати будь-який, відповідний вам напрямок сучасної йоги, Хатха йога, Аштанга-Віньяса, Уніаеральна. Заняття проводять кваліфіковані викладачі.

YOGA 23 – це особлива методика, розроблена відомим визнаним практиком йоги сучасності Андрієм Володимировичем Сідерським. Загальна кількість використовуваних у даній методиці вправ трохи більше 2000. Типи та варіації вправ у методиці Y23 позначені як «фігури». У методиці виділено сім стадій (ступенів) освоєння йоги. Кожній із цих стадій відповідають свої фігури, починаючи від найпростіших на першій стадії. Крім цього, фігури, що відповідають кожній із стадій, підрозділені ще на три підкаталоги залежно від того переважаючого ефекту, який вони надають на того, що займається, а саме: терапевтичні підкаталоги, «фітнес» підкаталоги та практичні підкаталоги (тобто спрощеного кажучи, підкаталоги з вправами лікувально-відновлювальної, загальнозміцнюючої та, нарешті, тренувальної дії). Разом виходить 7 * 3 = 21 підкаталог, оформлені в таблиці, або як їх ще іноді називають "матриці". Крім цього, у методиці для вирішення специфічних завдань виділено «експрес-комплект» фігур, підрозділений у свою чергу на два підкаталоги: терапевтичний та практичний. Всього виходить 23 підкаталоги з фігур і (вправами), що спричинило назву самої системи YOGA 23 – за кількістю використовуваних у системі підкаталогів (матриць). Зрозуміло, в YOGA 23 важливі пояснення та коментарі автора, що стосуються особливостей виконання окремих фігур, але систематизація відомих вправ у 23 підкаталоги стала тим «ноу-хау», яке дозволило оформитися YOGA 23 в окрему систему, що має свій систематизований підхід до проведення тренувань. Завдяки запропонованій автором методиці систематизації вправ, стало можливим складати найбільш ефективні та безпечні для займається комплекси вправ, що відповідають його рівню підготовленості. Займаючись такими комплексами, можна практично уникати негативних ефектів як різного роду травм, що з виконанням вправ, яких організм виявляється готовий. Зрозуміло, складання комплексів для того, хто займається, вимагає індивідуального підходу та обліку багатьох факторів. При складанні конкретних комплексів велика роль спеціаліста, що підбирає Вам потрібні вправи, але в будь-якому випадку при використанні запропонованого в методикі Y23 підходу ризик негативу зведений до мінімуму. Крім цього, в YOGA 23 запропоновані кілька типових комплексів для початківців, які підходять більшості, що полегшує вибір вправ на початкових стадіях.

Тренерский состав

В'ячеслав Морозов

Йога