TURBO солярій
Останнім часом вулиці міста і не тільки нашого заполонили смагляві та не дуже дівчата, у моді щільно вкоренився культ засмаглого тіла.
Штучна засмага збільшує настрій і самооцінку і врешті-решт це просто дуже приємна процедура – відчувати, як штучне сонце гладить своїми ніжними променями шкіру, в такі моменти не хочеться думати про погане і життя бачиться в рожевому кольорі.
Засмагайте і пам'ятайте, що солярій не просто гарна засмага та апетитний вигляд шкіри, це ще й здоров'я, гарний настрій, а також підвищення імунітету.
Обладнання
У нашому солярії використається обладнання DR. Kern - Німеччина Turbo-солярій "Tandome II"
- 54 UV рефлекторні лампи по 230Вт у 3-х сегментах по 18шт
- Довжина ламп 2м
- Акрилове скло для оптимального захисту
- Осьове вентилювання тіла (низ/верх)
- Система технічного охолодження класу Turbo
- Дзеркальна підлога та стеля
- Мп3 плеєр
- Потужність 14 500 Вт
- «аромо» – функція ароматів цитрусів
- «бриз» - функція напряму розбризкування води
Додатково
- Гігієнічні шапочки
- Наклейки на груди
- Косметика для засмаги в солярії, що містить стимулятори меланіну
- Косметика для тіла після засмаги у солярії
- Спеціальні окуляри – захист клітковини очей
Правила використання солярію
- Важливо підібрати добрий солярій. У цьому плані, щоб були своєчасно замінені лампи, т.к. після певного часу експлуатації вони починають не тільки дарувати радість, але і можуть завдати шкоди шкірі, зокрема опіки, так що на цьому не варто економити.
- Головне не позиція, горизонтальний чи вертикальний солярій, важливо, що він був турбо, т.к. це солярій нового покоління, з системою турбо-обдува, що імітує легкий морський бриз.
- Обов'язково користуйтеся косметикою для засмаги – це гарантія не лише красивої та тривалішої засмаги, але й гарантія безпеки та молодості вашої шкіри.
- Обов'язково використовуйте шапочку, окуляри та стікіні (наклейки на соски) – так ви захистите найуразливіші ділянки вашого тіла від небажаного обгорання, старіння та висушування.
- Регулярність. Неможливо стати володаркою шоколадної засмаги за одне відвідування солярію, починати потрібно з мінімуму та підтримувати по 7-10 хвилин 1-2 рази на тиждень.
- Перед сеансом засмаги зніміть усі прикраси та видаліть зі шкіри косметику – саме для цього в салонах передбачені дзеркала та всілякі засоби для де-макіяжу.
- У жодному разі не намагайтеся поєднати несумісне: У день засмаги абсолютно протипоказані різноманітні маніпуляції зі шкірою чи то депіляція, пілінг, чищення обличчя тощо. Також не рекомендується до і після сеансу відвідувати сауну, лазню – так як у таких закладах шкіра втрачає природний захист і буде сприйнятливішою до солярію, можливо навіть занадто.
- Намажте губи татуювання бальзамом, т.к. ці ділянки шкіри у нас більш чутливі, більша ймовірність обгорання саме в цих областях.
- Не засмагайте 2 дні поспіль, навіть якщо треба.
- Після солярію треба відпочивати, постарайтеся не завантажувати себе фізичною роботою.
Косметика для засмаги
Зазвичай косметику поділяють на 2 підгрупи до і після засмаги.
- До групи «до» входять підсилювачі, пом'якшувачі, охолоджувачі, бронзенти. Ця косметика містить у собі спеціальні компоненти, які сприяють появі та посиленню засмаги, захищають шкіру від пересушування та допомагають правильно розподілити випромінювання.
- До групи «після» відносяться засоби заспокійливі та зволожуючі шкіру.
- Ця ж косметика сприяє прояву та закріпленню засмаги з найбільшою користю для вашого типу шкіри.
Правильно підібраний засіб допоможе не тільки отримати бажаний ефект, але й утримати його якнайдовше.
Відразу після солярію не рекомендується приймати душ/ванну, а через 2-3 години навіть сприятиме закріпленню «шоколадного ефекту» тільки потрібно відмовитися від скрабів та лужних гелів. Епіляцію та інші маніпуляції можна і потрібно проводити або через добу (24 години) або через добу (24 години) після прийняття сонячних ванн.
Різновиди засмаги
Ефект від відвідування солярію залежить від типу вашої шкіри, і традиційно виділяються чотири типи:
- Світлоокі, світловолосі кельти. Таким понад 4 хвилини в солярії протипоказано, т.к. замість бажаного ефекту можна отримати ефект раку.
- Світлоокі, світловолосі, русяві. Нордичний тип. Час від 5 до 6 хвилин.
- Темноокі, темноволосі. 5 – 9 хвилин у солярії подарують стійке відчуття відпочинку на Мальдівах.
- Середземноморський тип – смагляві та темноокі. Від 6 до 11 хвилин і ви мулатка-шоколадка.
Це усереднена таблиця, яка допоможе розібратися в типах шкіри та часу відвідування «штучного сонця», але пам'ятайте, що це усереднені дані, адже бувають і бронзові блондинки та білошкірі брюнетки.