м. Хмельницький, Проспект Миру 99/4A
(0382) 78 58 12
+38 067 788 78 28
  • Литиум 2016
  • Йога
  • Литиум 2016
  • Тренажерный Зал
  • Аэробика
  • Кикбоксинг
  • Пилатес
  • Массажный кабинет

Шейпінг

Шейпінг це методика цілеспрямованого оздоровлення організму та зміна фігури організму жінки, яка складається зі спеціальної програми фізичних вправ та відповідної системи харчування.

Шейпінг дозволяє реалізувати всі напрямки пластичної зміни тіла, для жінок будь-якого віку, та будь-якою спортивною підготовкою. Він сприяє збільшенню чи зменшенню обсягу м'язової тканини, зниженню вмісту жирів в організмі тощо. Заняття шейпінгом повсюдно та послідовно навантажують усі групи м'язів. Змінюючи навантаження на конкретні області тіла і контролюючи обмінними процесами, шляхом організації правильного харчування та відпочинку, ви можете вирішити різні завдання формування статури.

Тренування в шейпінгу, це спеціальний комплекс вправ, які послідовно дають навантаження на м'язи в різних ділянках тіла. Кожну окрему м'язову групу необхідно опрацьовувати багаторазовими повтореннями циклічних вправ. Повторення тривають до втоми, від тридцяти до двохсот разів і часу від однієї до чотирьох хвилин, після чого змінюєте групу м'язів, що проробляється. Нерідко буває, що до однієї м'язової групи протягом заняття повертаються повторно, або проробляють різними вправами. Характерною рисою в шейпінгу є те, що м'язи, які піддаються навантаженням під час занять, практично не задіяні в повсякденному житті. Саме вибір цих м'язів, і доцільний методично, тому що на відміну від загартованих груп м'язів, вони відкривають простір для морфологічних та енергетичних зрушень.

У шейпінгу, відповідаючи індивідуальному плану корекції фігури, необхідно вирішувати два комплекси завдань. Перший комплекс пов'язаний зі зменшенням м'язової та жирової тканин, і для правильного обміну речовин вимагає переважання процесів розщеплення жирів, вуглеводів і білків (катаболізм), щоб заповнити енергетичні витрати організму. Другий комплекс передбачає нарощування м'язів, він ґрунтується на процесах синтезу тканин (анаболізм). Щоб вирішити ці завдання, шейпінг передбачає два напрямки, які мають аналогічні завдання: катаболічне та анаболічне тренування.

У шейпінгу навантаженням піддаються всі м'язи тіла, у тому числі, ті, що формують найважливіші ділянки для жінок: талія, груди, стегна, сідниці.

 

Тренерский состав

Іщенко Тетяна

Шейпінг

 

 

Галерея

ШейпінгШейпінгШейпінгШейпінгШейпінгШейпінгШейпінгШейпінг