м. Хмельницький, Проспект Миру 99/4A
(0382) 78 58 12
+38 067 788 78 28
  • Литиум 2016
  • Йога
  • Литиум 2016
  • Тренажерный Зал
  • Аэробика
  • Кикбоксинг
  • Пилатес
  • Массажный кабинет

ЗАНЯТТЯ

Аеробіка

Комплекс вправ включає ходьбу, біг, стрибки, вправи на гнучкість. Результат регулярних занять аеробікою - підтримка тіла в тонусі, тренування м'язів та шкіри, загальне оздоровлення організму. Використовується в профілактичних та лікувально-оздоровчих цілях.

 

АЕРОБНІ КЛАСИ - це заняття на розвиток витривалості серцево-судинної системи, покращення функціональних можливостей організму та зменшення жирової маси тіла. До них відносяться:

 

STEP BEGINNERS Оздоровча аеробіка з використанням спеціальної степ-платформи з регульованою висотою. Основна частина заняття складається з базових кроків аеробіки, що не виключає танцювальної стилізації вправ. Рухи, що виконуються ногами, не складні, природні, як при ходьбі сходами. Для зміни інтенсивності заняття достатньо змінити висоту платформи. Таким чином, в одній групі одночасно можуть займатися люди з різним рівнем підготовки, і фізичне навантаження для кожного буде індивідуальним.

STEP & POWER Інтервальне тренування. Чергування аеробного навантаження на степ-платформі із силовим комплексом вправ. В аеробній частині заняття виконується нескладний блок базової степ-аеробіки. Всі силові вправи можна ускладнити (полегшити) або просто урізноманітнити, використовуючи різну висоту платформи та додаткове обладнання (гантелі, бодібари, гумові амортизатори). У силовій частині заняття виконуються вправи в розвитку сили всіх м'язових груп.

INTERVAL TRAINING Інтервальне тренування, що поєднує кардіонавантаження та силові комплекси вправ. В основній частині заняття аеробне навантаження включає класичну аеробіку, танцювальні рухи, стрибки через скакалку, степ аеробіку. Силове навантаження із використанням різноманітного обладнання підвищить інтерес до заняття.

THAI-BO Кардіотренування високої інтенсивності з елементами бойових мистецтв та силового тренування. Дана форма тренування насамперед пропонується чоловікам, які почуваються незатишно у групі танцювальної аеробіки. У тренуванні не використовуються вправи із застосуванням великих обтяжень, а перевага надається більшій кількості повторень із вищою швидкістю та більшим зусиллям. Основний вплив у тренувальних заняттях виявляється на розвиток силових можливостей, гнучкості, координації, витривалості. До технічного арсеналу заняття входять удари руками, ногами та стрибки. У заняттях часто застосовується додаткове обладнання: боксерські мішки, маківари, лапи, мати і скакалки. Рекомендується для підготовлених.

СИЛОВІ КЛАСИ - на заняттях цієї групи наголошується на розвитку різних груп м'язів і підвищенні загальної витривалості. Якщо ціль ваших тренувань - це побудова здорового, красивого, витривалого тіла, то силова аеробіка дасть бажаний результат.

SUPER STRONG Силове заняття, спрямоване на зміцнення та покращення форм усіх основних груп м'язів. Використовуються силові вправи, засновані на швидкому чергуванні м'язових напруг з розслабленням, що супроводжуються емоційним збудженням, активізацією зовнішнього дихання і кровообігу, тим самим виявляється оздоровчий ефект і посилюється здатність людей пристосовуватися до швидких змін життєвих ситуацій. На занятті використовуються гантелі, боді-бари, гумові амортизатори, обтяжувачі.

FITBALL Різновид силового тренування з використанням м'ячів великого розміру (фітболів). Вправи на м'ячі надають ізольований вплив на різні групи м'язів та благотворно впливають на стан спини та хребта. Однією з відмінних рис фітбол-аеробіки є вправи в розвитку вестибулярного апарату. Заняття з фітболом розвивають координацію рухів, знімають додаткове навантаження на хребет. Все це дозволяє займатися фітболом людям із надмірною вагою. М'яч відмінно «розвантажує» суглоби, гімнастика корисна при варикозному розширенні вен, остеохондрозі та артритах. Фітбол-гімнастика, як і фітбол-аеробіка, має чудову дію на весь організм. Силові та стато-динамічні вправи, стретчинг, вправи на баланс з м'ячем внесуть різноманітність у заняття фітнесом. Ці заняття підійдуть для всіх рівнів підготовки.

ЗУМБА – це спеціальна програма для схуднення заснована на танці, яка виступає також як ефективне кардіо тренування. Підібраний комплекс рухів змушує працювати всі групи м'язів, причому з боку виглядає як захоплюючі танцювальні рухи. При цьому Ви тренуєте свою витривалість, дихальну систему і одночасно позбавляєтеся зайвої ваги.

 

Тренерский состав

Оксана Журба

Аеробіка

 

Галерея

АеробікаАеробікаАеробіка